Ironman Group підтримує українських триатлетів

Вітаємо!
Ми отримали офіційний лист від IRONMAN Group, в якому нам повідомили про виключення російських та білоруських триатлетів із змагань серії IRONMAN та відміну стартів на території країни-агресора росії.
Повний текст в каруселі.

Для наших атлетів хочемо окремо наголосити на тому, що IRONMAN Group пропонує допомогу спортсменам, які планували прийняти участь у змаганнях серії IRONMAN або IRONMAN 70.3 в 2022 році.
Цитата з листа:
«Крім того, ми розуміємо, що нинішня ситуація буде надзвичайно складною та тривожною для спортсменів, які проживають в Україні, щоб брати участь у будь-яких змаганнях IRONMAN або IRONMAN 70.3 2022 року, і пропонуємо нашу допомогу для цих спортсменів. Українські спортсмени, зареєстровані на триатлон IRONMAN або IRONMAN 70.3, отримають подальшу інформацію з доступними для них варіантами. Тих, хто має додаткові запитання, можна направити до нашої команди обслуговування спортсменів, яка готова допомогти, на eu.athleteservices@ironman.com .»

З вірою в перемогу України та оплакуючи кожного загиблого ми раді будемо вболівати за видатних представників української триатлонної спільноти, які будуть представляти нашу сильну та незалежну країну на міжнародних спортивних івентах!