Шановні атлети! Раді повідомити вам, про дату та місце проведення нагородження переможців та призерів Рейтингу Української Триатлонної Ліги 2021 остаточно визначено!
Це будуть яскраві підсумки сезону 2021 та приємна нагорода за ваші спортивні досягнення!
Нагородження буде відбуватися у кількох номінаціях:
Абсолютний залік чоловіки
Абсолютний залік жінки
Особистий залік за віковими категоріями чоловіки
Особистий залік за віковими категоріями жінки
Командна гонка
Рейтинг клубів
Просимо всіх номінантів на нагородження повідомити про участь у заході для вирішення організаційних питань.
Заповніть гугл форму https://forms.gle/W3RmAdxX2kibgv1UA
З нетерпінням чекаємо на свято триатлону, історію якого пишете саме ви!
1 місце
Кулікалов Денис
Київ
Happy TRI Friends
2 місце
Магаліч Андрій
Київ
Happy TRI Friends
3 місце
Бойко Дмитро
Київ
Aerostar-TeamOne
1 місце
Федорова Катерина
Полтава
RedHead
2 місце
Ботюх Анна
Київ
TC Trilab
3 місце
Біленька Ірина
Київ
KIT Triathlon Team
1 місце
Aerostar-TeamOne
2 місце
Happy TRI Friends
3 місце
KIT Triathlon Team
1 місце
Happy TRI Friends
2 місце
SOTA TEAM DNEPR
3 місце
TriStars
1 місце
Галуненко Станіслав
Харків
KIT Triathlon Team
2 місце
Дмитрук Максим
Київ
Happy TRI Friends
3 місце
Репнін Руслан
Київ
1 місце
Магаліч Андрій
Київ
Happy TRI Friends
2 місце
Нагорний Микита
Київ
Happy TRI Friends
3 місце
Братащук Андрій
Київ
OPEN sport
1 місце
Кулікалов Денис
Київ
Happy TRI Friends
2 місце
Стецюк Дмитро
Рівне
Triathlon Academy Rivne
3 місце
Мельников Дмитро
Київ
Sapik Team
1 місце
Бойко Дмитро
Київ
Aerostar-TeamOne
2 місце
Тимченко Євген
Одеса
OPEN sport
3 місце
Осипчук Олександр
Київ
OPEN sport
1 місце
Крепосняк Володимир
Київ
Aerostar-TeamOne
2 місце
Ящук Юрій
Київ
Happy TRI Friends
3 місце
Беднюк Олександр
Дніпро
SOTA TEAM DNEPR
1 місце
Борисенко Євген
Київ
KIT Triathlon Team
2 місце
Анцупов Сергій
Київ
Aerostar-TeamOne
3 місце
Юрковський Антон
Київ
Aerostar-TeamOne
1 місце
Сорокобатько Володимир
Харків
KIT Triathlon Team
2 місце
Федорчук Вадим
Київ
Velo Hype
3 місце
Кабрель Сергій
Донецька обл.
SOTA TEAM DNEPR
1 місце
Горобець Юрій
Б. Церква
OPEN sport
2 місце
Федосєєв Андрій
Харків
Safari Tri Masters
2 місце
Муравський Леонід
Київ
КПІ
1 місце
Ренолдс Роберт Брент
Київ
2 місце
Галецький Анатолій
Одеса
TriSport
3 місце
Бондаренко Володимир
Київ
Sapik Team
1 місце
Пастух Ігор
Київ
KIT Triathlon Team
2 місце
Маліновський Дмитро
Одеса
Triton
1 місце
Дащенко Юрій
Павлоград
SOTA TEAM DNEPR
1 місце
Федосєєнко Майя
Харків
TEAM404
2 місце
Бондаренко Єлизавета
Харків
KIT Triathlon Team
2 місце
Коломієць Вікторія
Київ
Capital TRI
1 місце
Ботюх Анна
Київ
TC Trilab
2 місце
Романець Анастасія
Київ
Happy TRI Friends
3 місце
Османкіна Надія
Київ
Adidas Runners Kyiv
1 місце
Карпінська Анастасія
Харків
KIT Triathlon Team
2 місце
Панчій Ольга
Київ
3 місце
Назарук Ірина
Київ
Sapik Team
1 місце
Федорова Катерина
Полтава
RedHead
2 місце
Мележик Юлія
Харків
KIT Triathlon Team
3 місце
Овчаренко Євгенія
Дніпро
SOTA TEAM DNEPR
1 місце
Василевська Ірина
Київ
Aerostar-TeamOne
2 місце
Біленька Ірина
Київ
KIT Triathlon Team
3 місце
Ковалевська Наталія
Київ
KM Running Club
1 місце
Бондаренко Ірина
Київ
Sapik Team